En Popüler 3 Masaüstü Mail Programı

İş dünyasında, özellikle de günümüzde en önemli yazışma çoğunlukla mail servisleri üzerinden gerçekleştirilir. Kişinin evde, işte, yolda ,arabada vb. yerlerde sürekli maillerine bakıp cevaplaması gerekiyor. Yoldaki ve İşteki kısma karışamayız ancak evinizde, kurumsal veya kişisel bilgisayarınızda tarayıcılar ile uğraşmadan maillerinize bakabileceğiniz bir sürü program var. Ben bu gün sizlere en popüler 3 Masaüstü Mail Programı tanıtacağım.

Postbox

post box En Popüler 3 Masaüstü Mail ProgramıDünya’nın en iyi masaüstü mail servisi olarak kabul edilen Postbox gerek tasarımıyla, gerek özellikleri ile yerini hak ediyor.

Mail Okuma

Mailleri Arama

RSS takip etme

Blog yazılarını Görüntüleme

Sosyal Ağ entegrasyonu

Yapılacak Listesi oluşturma/takvime uyumlu hale getirme/uyarı ekleme

bu programın özelliklerinden sadece bir kaçı. Program ücretli olmasına karşın 30 gün deneme versiyonu mevcut. Veya $ 9,95 ödeyerek tam sürümüne sahip olabilirsiniz. Bu link üzerinden resmi sitesine gidebilirsiniz.

Mozilla Thunderbird

Thunderbird En Popüler 3 Masaüstü Mail ProgramıFirefox tarayıcı pazarında her ne kadar artık düşüş yaşasa da Thunderbird adlı mail uygulaması da aksine bir o kadar popüler. Özelliklerine bakacak olursak Postbox’ un özelliklerine sahip. Ayrıca mailleri filtreleme, mailleri yeni sekmede açma,tek tıklama ile adresi kişilere kaydetme, sosyal ağlardaki arkadaşlarınla chat,  internette arama, eklenti desteği ve beraberinde bir çok değişik özellik var. Üstelik tümüyle ücretsiz. Bu link üzerinden Mozilla Thunderbird‘i indire bilirsiniz.

Windows Live Mail

Her ne kadar Windows 8 ile  Windows Mail programına güncellemeyi  bıraksa da yine de Dünya’da halen eski sürümleri kullananlar azımsanmayacak kadar çok… Özelliklerine değinirsek çoklu mail ekleme imkanınız mevcut. Buna kurumsal mailiniz de dahil. Ayrıca Postbox’ta saydığımız özelliklerin yanı sıra Windows Live Mail’de Skydrive desteği sayesinde büyük hacimli eklentileri rahatça gönderebileceksiniz. Program ücretsiz olupWindows Live Essentials adlı toplu windows program indirici si ile indirilebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s